Konwerter szerokokątny 0,45x 58mm

Fujiyama - Marumi

W045-58BTO

Nowe

Konwerter szerokokątny o średnicy obiektywu 58 mm, japońskiej marki Fujiyama, o współczynniku 0,45. Poszerza pole widzenia kamery zachowując dobrą jakość obrazu. Dzięki niemu zobaczysz znacznie więcej. 

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

250,00 zł

Konwerter szerokokątny Fujiyama.


Konwerter poszerza obraz jaki widzi kamera/aparat, bez efektu deformacji obrazu! Możesz wypróbować nasz konwerter i zobaczyć jaki efekt osiągniesz. 

Więcej o naszych konwerterach...

Konwertery firmy Fujiyama doskonale współpracują z kamerami i aparatami. Są to produkty japońskie najwyższej jakości spełniające wysokie wymagania.

Poszerzanie pola widzenia. Konwertery często używane są w miejscach gdzie nie obejmujemy już całego planu filmowego np. w domu, na przyjęciach, na ślubach. Nasz konwerter poszerza obraz bez zniekształceń - jest o krok przed efektem ,,rybiego oka". Klienci często pytają się czy nie winietuje - w większości kamer nie ma tego efektu. Jeśli zdarzy się, można lekko ruszyć zoom i winietowanie powinno zniknąć. I tu uwaga  -  używamy konwetrera dla krótkiej ogniskowej, nie używamy go jednocześnie z funkcją zoom. Te dwie funkcję wzajemnie wykluczają się i nie można osiągnąć efektu szerokiego kąta dla dużego zoomu.

Specyfikacja:

- średnica gwintu - 58 mm (posiadamy też pierścienie redukcyjne),
- współczynnik 0,45x powiększenie o 100% bez zniekształceń,
- w zestawie pokrowiec na konwerter 2 nakrywki nasadkowe ochronne.

Testowanie konwertera

Zapraszamy do naszego sklepu w Warszawie, gdzie można sprawdzić działanie konwertera z własnym sprzętem. Konwerter można także zamówić wysyłkowo, przetestować i jeśli nie spełni on swoich oczekiwań, odesłać nam go a my zwrócimy pieniądze - prosimy tylko testować ostrożnie. :)